Hotel

Jeżeli chcecie Państwo zapewnić Swoim Pupilom bezpieczny i pełen wrażeń czas, którego z różnych powodów nie mogą spędzić razem z Wami zapraszam do naszego Hotelu- Spa GORDON.

czytaj więcej...

Grooming

Oferujemy Naszym klientom profesjonalne usługi w zakresie groomingu nie podając żadnych środków farmakologicznych w celu uspokojenia psa.

czytaj więcej...

PDF Drukuj Email

Witamy serdecznie w HOTELU-SPA dla Waszych Milusińskich

Jeżeli chcecie Państwo zapewnić Swoim Pupilom bezpieczny i pełen wrażeń czas, którego z różnych powodów nie mogą spędzić razem z Wami zapraszam do naszego Hotelu- Spa GORDON.

Jesteśmy w stanie zapewnić godzinową jak również całodobową opiekę wraz z kompleksem rozmaitych zabiegów pielęgnacyjnych i długich niezapomnianych spacerów.

Nasi Goście mają zapewnioną fachową opiekę hotelową przez cały rok w ciepłej domowej atmosferze pod okiem  znakomitego lekarza Grzegorz Kocota i Jego Przychodni Weterynaryjnej przy ul.Kilińskiego 4 w Rudzie Śląskiej.

Mieszkańcą okolicy i miast obrzeżnych na pewno nie trzeba przedstawiać zaangażowania i serca jakie wkłada Ta Przychodnia w opiekę i leczenie Naszych Pupili.

W hoteliku znajdują się ciepłe i przytulne oddzielne pokoiki dla piesków i duży pokoik dla kotów z atrakcjami.Oprócz tego duży domowy

wybieg dla Wszystkich Gości dla spędzania czasu wspólnie na zabawach i wylegiwaniu się, co służy resocjalizacji zwierzaków.

Hotelik dysponuje również dużą ogrodzoną działką na wybieg i basenem dla ochłody w upalne dni. 

Na Państwa życzenie oferujemy, oprócz standardowych usług związanych z pobytem Waszego Pupila, usługi w ramach:

* transporty do hotelu

*szczepień i odrobaczeń

*zabezpieczeń przed kleszczami

*usług pielęgnacyjnych (grooming)

*1godz. lub 2 godz. spacerów

*transportu do domu

Oczywiście wszystko na wyrażne życzenie klienta pod kontrolą lekarza lub wyszkolonego groomera. 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO ODWIEDZENIA NASZEGO HOTELU I SKORZYSTANIE Z NASZYCH USŁUG.

GWARANTUJEMY WIELE WRAŻEŃ I ZADOWOLENIA Z OPIEKI NAD WASZYM MILUSIŃSKIM.

 
Josh Archibald Authentic Jersey